Posiadamy zgodę Wojewody Dolnośląskiego - decyzja nr PS-KNPS.9423.21.2014

Wnętrza

Pokoje Pensjonariuszy

W naszym Domu Seniora do dyspozycji jest 20 pokoi 1, 2 i 3 osobowych o metrażach zgodnych ze standardami, każdy z łazienką dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pensjonariusze mają możliwość aranżacji pokoi wg swoich upodobań.

Wnętrze i wyposażenie

W Placówce znajdziesz nie tylko to co jest przyjęte za standard. Starając się wyjść naprzeciw Państwa najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom wyposażyliśmy dom w dodatkowe pomieszczenia, służące wypoczynkowi i relaksowi:

– Sala terapii zajęciowej
– Sala rehabilitacji ruchowej
– Gabinet fizykoterapii
– Stołówka
– Biblioteka
– Gabinet pomocy doraźnej (zabiegowy i badań lekarskich)
– Dyżurka pielęgniarska (wyposażona w system monitorująco-przywoławczy 24h)
– Kuchnia

Oferta

Dom Seniora JANTAR zapewnia długoterminową, całodobową opiekę nad osobami w podeszłym wieku. Naszym priorytetem jest tworzenie atmosfery prawdziwych warunków domowych.

Czytaj więcej

Wnętrza

W naszym Domu Seniora do dyspozycji jest 20 pokoi 1, 2 i 3 osobowych o metrażach zgodnych ze standardami, każdy z łazienką dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej

Historia

Pierwsze wzmianki mówiące o prowadzonej działalności w naszym Domu sięgają roku 1890. Niemiecka nazwa brzmiała "Gasthaus zum Hornschlob" - "Gospoda pod Rogowcem".

Czytaj więcej

Okolica

Ziemia Wałbrzyska, na której zlokalizowany jest Dom Seniora JANTAR, obfituje w urokliwe zakątki i miejsca, a także w liczne zabytki, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Czytaj więcej